Project Manager

H2H Tech
Regular
12 000 - 18 000 PLN B2B netto
Remote

10-50

Number of employees

6

Team size

100%

Remote work

Required skills

Agile
1 2 3 4 5
Jira
1 2 3 4 5
International team:
Yes
The ability to change the project:
No
Choice of work tools:
Yes
Paid leave:
Yes

Poszukujemy IT Project Managera dla H2H - firmy zajmującej się projektowaniem systemów CRM, tworzeniem programów lojalnościowych (od strategii, doboru technologii po realizację) oraz prowadzeniem konsultacji IT dla swoich klientów, którymi są np. Mastercard, L’Oréal, Audii, Amica. Firma kładzie duży nacisk na integrację i pozytywną sprzyjającą produktywności atmosferę. Projekt do którego dołączy nowa osoba jest projektem międzynarodowym, związanym z branża farmaceutyczną.

Zadania:

  • zarządzanie zespołem złożonym z 6 osób - 2 backend developerów oraz 4 salesforce developerów;
  • kontakt z klientem - rozmowy w języku angielskim oraz w języku polskim;
  • zarządzanie: harmonogramem, ryzykiem, budżetem, przebiegiem projektu, zespołem projektowym;
  • ścisła współpraca z resztą Project Managerów

Oczekujemy:

  • minimum trzech lat doświadczenia w zarządzaniu projektami IT;
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz odpowiedzialności za zrealizowaną pracę;
  • zaangażowania i samodzielności;
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomości różnych metodyk zarządzania projektami.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży/marketingu.

Oferujemy:

  • pracę zdalną;
  • prywatną opiekę zdrowotną;
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • pracę w stabilnej firmie, która na piedestale stawia rozwój osobisty, jednostkowy jak i zespołowy;
  • solidne wsparcie merytoryczne i praktyczne;
  • przestrzeń na realizację własnych pomysłów;
  • długoterminowe i interesujące projekty.

Recruitment Process

1
Rozmowa z rekruterem Workeo
2
Rozmowa z osobami decyzyjnymi

Company

Company: H2H Tech Address: Polska
Offered forms of cooperation:
Contract of employment
Contract of mandate
B2B
About company H2H.tech wierzy, że w dłuższej perspektywie organizacja może rosnąć tylko w oparciu o podejście skoncentrowane na człowieku, ponieważ relacje są budowane między ludźmi, a nie między firmami. Ich zespół ma duże doświadczenie w projektowaniu i obsłudze systemów CRM i rozwiązań lojalnościowych skierowanych do różnych odbiorców – zarówno klientów końcowych, jak i partnerów biznesowych. Rozwiązania H2H.tech wspierają między innymi takie firmy jak: Audi, Pepco, Amica czy L’Oréal.

Are you interested in the offer?

No file selected
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji.